Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


Qehrimanning qilmishliri

Go down

Qehrimanning qilmishliri

Yollash  CanSahin97 on Fri Dec 23, 2011 12:38 pm

Qehriman ependining shapaqchiliq qilish kvrunishliri torda tarqaldi, anglisam u kishi thi «d u q» ning muawin reisiken. Uyghr heqliri dewasi qilidghan yuquri derijilik «emeldar» bolush supiti bilen, uyghurumning zakat pullirini hejlep mushundaq ishlarni qilip yurse , ademning kelmigen achchiqliri klidu.

http://s17.postimage.org/6v0he0m97/surat1.jpg
http://s18.postimage.org/gf78yf5bp/surat2.jpg
http://postimage.org/image/8xf7gv5ab/
http://s17.postimage.org/uxlwmmsa3/surat4.jpg
http://s18.postimage.org/asxuxnlpx/surat5.jpg
http://s13.postimage.org/lelv410g3/surat6.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=PhW3C-y6N2g

CanSahin97

Anzahl der Beiträge : 24
Anmeldedatum : 2011-01-14

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.