Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


NED bizge qandaq yardemlerni qildi

Go down

NED bizge qandaq yardemlerni qildi

Yollash  quyash on Mon Mar 28, 2011 5:29 am

ned yilda dunya uyghur qurultiyi üchün birqisim iqdisat ajirtip kelgen idi.biz ned ning bizge qilghan iqdisadi yardimidin hergiz köz yumghinimiz yoq.likin uyghurlarning musteqqilliq we kishlik hoquq jehettiki tüp mesillirde ned hazirghiche bizge hichqandaq emili yardem qilip baqqini yoq. eksiche uyghurning jümlidin dunya uyghur qurultiyining xeliqaradiki ish paalyetlirni konturol qiliwaldi. peqet uyghurlardin paydilnishni oylaydu.biz ned ni emdi chüshinishke bashliduq,shunga ned ke qarghulache egishishke hergiz bolmaydu.

quyash

Anzahl der Beiträge : 16
Anmeldedatum : 2011-01-20

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.