Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


Yaxshiliqqa yamanliq yaxshi aqiwet elip kelmeydu

Go down

Yaxshiliqqa yamanliq yaxshi aqiwet elip kelmeydu

Yollash  ekber on Sat Feb 05, 2011 7:01 am

Rabiye kadeer xanimning arkin aliptekin akigha qilghanliri haqiqetenmu chektin eship ketti .erkin aliptekin ependining rabiye kadeer xanimgha qilghan yardemlirini ,uni qollashlirini hamimiz korup turuptimiz .ajaba buni rabiye kadeeer xanim ozi untup qaldimu ?? rabiye kadeer xanimning kozi haqiqetanmu kichik ! amdi bugunge kalgende arkin aliptekin apandi mandin raislik hoqoqini tartiwalmaqchi digandek sozlerni qilip yuruydu .amdilikte arkin aliptekin apandini bizdin ayrilishqa qistap qoydi .bundaq ketiwerse choqum yaxshi aqiwet kelip chiqmaydu ! rabiye kadeer xanimning yenidiki axmeqler aldirap xush bulup ketmenglar ! kozunglarni yoghan echip qarap turunglar ! arkin aliptekin akimizni bosh chaghlap qalmanglar!!!!!!!!!

ekber

Anzahl der Beiträge : 5
Anmeldedatum : 2011-01-14

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.