Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


RABIYE XANIM DUQ din istipa berdimu ? Rabiye Xanim bilen sohbet

Go down

RABIYE XANIM DUQ din istipa berdimu ? Rabiye Xanim bilen sohbet

Yollash  oeigoer on Thu Apr 01, 2010 1:56 am

Essalamu Eleykum hormetlik teliwizur korguchiler bugun siyaset meydani sohbet pirogirammimizda DUQ ning reisi we uyghur milli herikiting bashlamchisi shundaqla uyghurlarning anisi rabiye qadir xanim bilen otkuzgen sohbitimiz huzurunglarda bolidu we shundaqla erk tv ning duq din kutken bezi umutlirinimu birlikte qerindahslirimizning huzurigha yolliduq yaqturup korgeysiler , duq rehberlirining mesililerge bir tereplime koz bilen qarimasliqni umut qilimiz

http://www.erktv.com/uyghurche/watch.php?t=siyaset&id=47

oeigoer

Anzahl der Beiträge : 13
Anmeldedatum : 2010-03-23

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.