Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


wat is je adres ?

Go down

wat is je adres ?

Yollash  Erk-TV on Wed Feb 10, 2010 10:56 pm

wat is je adres ? bu jumlining menisi nime ? kim bilidu
avatar
Erk-TV
Admin

Anzahl der Beiträge : 43
Anmeldedatum : 2010-02-10

Qollan'ghuchi profilini körüsh http://www.erktv.org

Choqqigha qaytish Go down

menisi

Yollash  ghezel on Sat Feb 13, 2010 3:39 pm

Erk-TV wrote:wat is je adres ? bu jumlining menisi nime ? kim bilidu

sening adresing nime
avatar
ghezel

Anzahl der Beiträge : 11
Anmeldedatum : 2010-02-13

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.