Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


FW:Setchilik

Go down

FW:Setchilik

Yollash  uyghurman on Wed Jul 09, 2014 3:08 pm

ilshat hesen wetendiki xutuni bilen chatiqi bolmay amirkida altun'gül bilen ashna oynap yürgen idi.bu yil altun'gülning boyida qalghandin kiyin wetendiki xotuni bilen ajirashmay turupla amirkida ashnisi altun'gül bilen toy qiliwaldi.emilyette ilshat hesen qosh nikahlinish jinayitini sadir qildi. ashnisini dep xutundin pütünley yüz öridi.nime digen setchilik bu. ilshat hesenning bu ishliri wijdan ,insani exlaq we dinni örüp adetlirmizge xilap bir ish.bundaq bir adem emdi yene özini men dunya uyghur qurultiyining rehbiri dep sanap yürse bolamdu.ejiba dunya uyghur qurultiyining rehberliri bundaq ishlar bilen kari yoqmu.
http://forum.uyghuramerican.org/forum/showthread.php?35015-Setchilik&p=143310#post143310

uyghurman

Anzahl der Beiträge : 13
Anmeldedatum : 2013-08-06

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.