Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


siyasi desmaye

Go down

siyasi desmaye

Yollash  uyghur123 on Thu Jun 05, 2014 3:05 pm

yéqinda dolqun eysa taylantta tutup turilwatqan qérindashlarni qutquzush namida girmaniye bawariye ölkisi xiristiyan sotsiyal partiyesi we yéshil partiyening wekillirdin shimid ,ofman qatarliqlar bilen mexpiy körüshken idi.bu qétimliq körüshüsh jeryanida dolqun eysa özini maxtap özning muhajirettiki uyghurlar arisdiki orni we tesir küchini pesh qilip mining sherqi türkistan dewasigha qatnashqinimgha 25yil boldi,men dunya uyghur qurultiyining qurghuchilirning biri,hazir men dunya uyghur qurultiyigha wekillik qilalaymen,eger men bolmisam dunya uyghur qurultiymu mewjut bolmaydu digen.
teshkilat muhimmu shexsimu? meyli kim bulishidin qetti nezer özemge siyasi desmaye toplaymen dep teshkilatning tereqqiyati we itipaqigha buzghunchiliq qilishqa bolmaydu.hedise özini pesh qilip özning qabilyitini sözlesh teshkilat üchün buzüunchiliq xalas.uning üstige rabiye qadir xanim hazirmu dunya uyghur qurultiyining reysi tursa.bundaq ishlargha rebiye xanim hergiz yol qoymaydu.

uyghur123

Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 2013-08-06

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.