Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


yerni setishqa bolmaydu

Go down

yerni setishqa bolmaydu

Yollash  uyghur123 on Sat Oct 12, 2013 2:36 pm

anglashlargha qarighanda rabiye xanim amirkidiki uyghur öyi salimiz digen yerni sétiwetmekchi boptu.bu yer gerche rabiye xanimning shexsi namida bolsimu biraq bu yerni uyghur öyi salimiz dep dunyaning herqaysi jaylirdiki qérindashlirmizdin pul yighip ,teshkilatning iqtisatini ishlitip sétiwalghan. uning üstige bu yerge rabiye xanim öz yénidin bir dollarmu pul chiqarghini yoq.shu noqtidin étiqanda bu yer hergizmu rabiye xanimning shexsiy mal müliki emes. bu yer barliq uyghurgha tewe. bu yerni rabiye xanim özi bilgenche birterep qilimen dise bolmaydu.rabiye xanim izchil uyghur öyi namida qérindashlirmizni aldap pul yighip kelgen idi. emdi bu yerni satmaqchi boptu. rabiye xanimning tuyuqsiz yerni sétiwitishning aldini élish kérek. UAA amal qilip bu yerning igdarchiliq hoquqini rabiye xanimdin ötküzwalsa bulatti.

uyghur123

Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 2013-08-06

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.