Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


dolqun eysamu xiyanetchi mu?

Go down

dolqun eysamu xiyanetchi mu?

Yollash  zawutabcd on Fri Dec 14, 2012 4:17 pm

netche yildin biri birqisim ghalcha munapiqlar rabiye xanimni DUQ ning puligha xiyanet qildi dep yürüshken idi.hetta DUQ ning muawin reysi bolghan ömer qanat we dolqun eysalar NED ke rabiye xanimning teshkilatning pulini xiyanet qilghan ishini tekshürüsh toghrisida eriz shikayet qilip bérishqan idi.emilyette bundaq setchilik dolqun eysaning özidimu bar iken.anglisaq dolqun eysa Türkiye Istanbol zeytunburundin abdujélil turanning namida biryürüsh öy sétiwaptu.hazir bu öyde bashqilar ijare olturidiken.dolqun eysa Istanboldin öy alghan pulni NEDdin tapidu. eger birer chatighi bolmighan bolsa öyni abdujélil turanning namida élip yürmigen bular idi.


zawutabcd

Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 2012-02-24

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.