Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


ghalchilar jazisini yiyishi kérek

Go down

ghalchilar jazisini yiyishi kérek

Yollash  zawutabcd on Fri Dec 14, 2012 3:58 pm

DUQ ning muawin reyisi Esqerjan yéqinda Girmandiki qérindashlirmiz arisida zidiyet peyda qilghanliqi tüpeyli DUQ ning muawin reyislik wezipisidin qalduruldi.emilyette Girmaniyediki qérindashlirmiz arisida yüz bergen imza toplap Uyghuristan Azatliq Teshkilatini közdin yoqutush ishning perde arqisidiki pilanlighuchisi Erkin Aliptikin bilen Dolqun Eysa.buningdin meqset Girmanyedin Rabiye xanimning teripini qilidighanlarni tazlash.Osmanjan Tursunni DUQ ning ichki ishlar mesulliqidin qaldurush . Gomindangning bu ghalchiliri netche yildin biri Rabiye xanimni tillap haqaret qilip yurgen , emdi nishanni Rabiye xanimni pütün hujudi bilen qollap kiliwatqan qérindashlirmizgha we uyghuristan azatliq teshklatigha qaratti. hazir peqet Esqerjanla tigishlik jazisini yidi.likin u digen Erkin Aliptikinning bir pishkisi xalas.heqiqi ghalchilar yene körenglep yüridu. bu ghalchilar chuqum jazisni yiyishi kérek.

zawutabcd

Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 2012-02-24

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.