Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


yene shu pul üchünmu

Go down

yene shu pul üchünmu

Yollash  zawutabcd on Mon Dec 10, 2012 3:31 pm

yéqinda Rabiye xanimning Teywen'ge bérish mesilsi qérindashlirmiz arisda qattiq ghulighula qozghidi.buningdiki asasliq sewep Rabiye xanim izchil Erkin Aliptikin ependini Gomindangchining oghli.Gomindangchining ghalchisi dep kelgen.emdilikte tuyuqsiz özini düshmenning qoynigha atmaqchi bolghanliqi kishining ghezibini qozghidi. ilgiri qérindashlirmiz DUQ xitayning qoli bilen qurulghan .duq ning tizginigi xitayning qolida diyishken we bu toghurluq maqaliler yézilghan.qarighanda bu geplerning asasi bar orunluq gepler oxshaydu.bolmisa Rabiye xanim Teywen'ge barimen dimigen bulatti. teywen'ge barsa xitay Rabiye xanimgha qandaq katta mukapatlarni inam qilarkin bunimu körimiz téxi.Rabiye xanim bundaq milletni satqiche soda sariyingizda rex sétip yüriwersingiz bolmasmidi.

zawutabcd

Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 2012-02-24

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.