Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


neme uchun ipade bildurmeydu

Go down

neme uchun ipade bildurmeydu

Yollash  esenjanaji on Tue Mar 27, 2012 1:22 pm

yeqinda afghanistanda amerikining afghanistanda turushluq armiyisi eskerliri teripidin dinimizning muqeddes kitabi bolghan quran kerimni koydurush weqesi yuz berip, afghanistan xelqining qattiq naraziliqini qozghidi hemde bu weqege qarshi namayish paaliyetlirini elip bardi. amerika eskerlirining bu qilmishi afghanistan xelqige bolghan haqaret, islam dinigha bolghan haqaret, keng musulman qerindashlargha bolghan haqaret. bizmu afghanlargha oxshash musulman, ularning yuriki puchilansa bizningmu yurikimiz puchilinishi, dinimizning izzet-hormiti uchun puchilinishi kerek. lekin keng uyghurlarning eng aliy orgini bolghan duq buninggha qarita hechqandaq ipade bildurmey, xuddi tashpaqidek beshini ichige tiqip jim turiwaldi. duqning bundaq pozitsiyide bolushi amerikidin teptartishmu yaki bashqa birer seweb barmu? oylinip korgeysizler.

esenjanaji

Anzahl der Beiträge : 17
Anmeldedatum : 2012-02-29

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.