Izdesh
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Partner
Latest topics
» artuq ishqa arlashmang
Mon Jul 13, 2015 3:51 am by Semet_uyghur

» jinning qesti shaptulda
Tue Jul 07, 2015 10:26 am by uyghur123

» uyghurlarning dadisi kim?
Fri Jul 03, 2015 8:37 am by Semet_uyghur

» özimizning yüzige özimiz urduq
Tue Jun 23, 2015 5:21 am by uyghurman

»  alte yürüsh dacha
Thu Jun 18, 2015 4:15 am by uyghur123

» FW:tariximizda bügünimizde
Tue Sep 09, 2014 3:40 am by uyghur123

» FW:sergerdan hökümiti
Wed Sep 03, 2014 3:29 am by uyghur123

» FW:kim uchun ishleydu
Tue Sep 02, 2014 3:42 am by uyghurman

» FW:xiyanetchilik yoqimamdu
Fri Aug 29, 2014 4:00 am by uyghur123


kishining eshini yiseng tiling qisqiraydu

Go down

kishining eshini yiseng tiling qisqiraydu

Yollash  diliyareli on Thu Mar 22, 2012 12:43 pm

DUQ bu birnetche yildin biri NED ning iqtisadi yardimide teshkilatning herturluk paalyetlirni elip barghan idi.bugun ge kelgende duq ned pul bermise hichqandaq paaliyet elip baralmaydighan haletke chushup qaldi,mundaqche qilip etqanda NED ge beqinip qaldi.otken yili omer qanat NED ge rabiye qadir xanim ustidin shikayet qilghandin biri NED xanimni bir adem 3 teshkilatqa reyis bolsa bolmaydu,bu dimikurattiyege xilap ,chuqum hoquqni otkuzup berishi kerek dep qistap keldi. kishining eshini yiseng tiling qisqiraydu digen maqal bar idi. hazir bu shundaq boliwtidu. NED ning qistishi bilen rabiye xanim bashta amirka uyghur jemiyitining reyslikidin istipa berdi, emdi qurultayda DUQ ning reyisiliktin qélishqa qistamu?

diliyareli

Anzahl der Beiträge : 15
Anmeldedatum : 2012-03-19

Qollan'ghuchi profilini körüsh

Choqqigha qaytish Go down

Choqqigha qaytish


 
Permissions in this forum:
Bu sehipidiki yézilmilargha jawab yazalmaysiz.